Sinemada Evlilik Teklifi

Kız arkadaşınızla bir süredir berabersiniz ve ona olan duygularınızdan artık iyice eminsiniz. Onun da sizi sevdiğini, size değer verdiğini düşünüyorsunuz ve tıpkı sizin gibi, bundan sonraki hayatınızı beraber geçirmeniz için hevesli olduğunu. Kendinizi maddi olarak da hazır hissediyorsunuz, yani artık evlenme teklifi yapmanın zamanı gelmiş gibi görünüyor. Peki, nasıl yapılacak bu teklif? Hayatınızla ilgili böyle önemli bir durumun dile getirilip karara bağlanacağı gün herhangi bir günden farklı geçse fena olmaz, değil mi? Bir sürpriz evlenme teklifi sevgilinizi ne kadar mutlu eder kim bilir. Sinemada evlilik teklifi fikrine nasıl bakarsınız bilmiyoruz; fakat iyice bakmanızı öneririz, çok güzel ve keyifli ayrıntılar içeriyor.

Sinemada evlenme teklifi yapmaya karar verirseniz Aşk Böceği ile bağlantı kurmak sürecin kusursuz bir şekilde işlemesini sağlayacaktır. Çekim çeşitli şekillerde yapılabilir; örneğin sevgilinizle olan görüntülerinizden bir sinema filmi oluşturulabilir. Bu filmin arasına ayrıca sizin duygularınızı sözler, şiirler ve şarkılarla anlattığınız kareler de serpiştirebilir. Ayrıca filme konsepte uygun başka görüntüler de dahil edilebilir. Sinemada evlilik teklifi yapacağınız gün bir sinema salonu ikiniz için kapatılabilir. Dilerseniz arkadaşlarınız ve/veya ailenizin bazı bireyleri de seyirci olarak davet edilebilir. Ya da bu sürpriz organizasyon sadece siz ve sevgiliniz için ayarlanabilir. Filminiz reklam arasında, ya da izlemeye gittiğiniz sinema filminin öncesinde veya sonrasında yayınlanabilir ve hiç tanımadığınız diğer izleyiciler de organizasyona şahit olabilirler. Seçenek çok; yeter ki siz kız arkadaşınıza şahane saatler geçirtmeyi, onu sürprizinizle mutlu etmeyi, şaşkınlığını ve keyfini izlemeyi, ‘evet’ derken gözünden akan mutluluk gözyaşlarını izlemeyi isteyin.

Aşk Böceği’ne verdiğiniz dokümanlardan faydalanılarak size özel video klip (barkovizyon) hazırlandıktan sonra yapılabilecek değişik organizasyonlar da var. Organizasyon için gerekli izinlerin alınması, bütün bunların gerektirdiği teknik donanım, ön prova seansı gibi ayrıntıları düşünmeniz gerekmeyecek; bize bırakabilirsiniz. Organizasyon firmamız dilerseniz mumlar ve güllerle süslenmiş, içinde ikiniz için hazırlanmış şık bir yemek masasının da bulunduğu özel bir sinema odası da ayarlayabilir.

Konsepte uygun özel olarak seçilmiş bir film izlemeniz de, başrolünde sizin oynadığınız; dublajı, alt yazısı ve her şeyiyle profesyonel bir şekilde hazırlanmış bir sinema filmi izlemeniz de mümkün. Günümüzün imkanları, sizin sürpriz yapma isteğiniz ve profesyonel ekibimizin olanak ve bağlantıları bir araya getirilerek harikalar yaratılabilir. Yeter ki siz evlenme teklifi yapacağınız günün bambaşka, unutulmaz bir gün olmasını isteyin.

, , , ,

Menü