Helikopterde Evlenme Teklifi

Aşk Böceği ekibi olarak samanlıktan saraya kadar her türlü ortamdaki sürpriz evlilik teklifi organizasyonlarıyla her zevke ve her bütçeye hitap etmek niyetindeyiz. Helikopterde evlilik teklifi organizasyonu hayalimizdeki yüzlerce sürpriz organizasyon çeşitlemesinden sadece biri, diğerleri için bakınız; askbocegi.com. Web sitemizin reklamını da bu şekilde araya sıkıştırdıktan sonra sabırsızlıkla beklediğiniz ana konuya geçiyoruz tabii ki: Helikopterde evlenme teklifi. Evlilik teklifinizi yapacağınız günün hayatınızın en özel ve en akılda kalıcı günlerinden biri olmasını sağlamak için hizmette sınır tanımayan ekibimizin olayı 3 tekerlekli bisiklette evlilik teklifi boyutlarına getirmesini boşuna beklemeyiniz; erken evlilikler ve çocuk gelinler konusunda hassas bir ekibiz.

Aşkını ve sevgilisiyle evlenme isteğini gökyüzünün yüksekliklerinde, farklı bir boyutta yapmak isteyenler için tasarladığımız organizasyonlar arasında yer alan gökyüzünde evlilik teklifi organizasyonu gerçekten çok özel bir deneyim. Helikopterde evlenme teklifi paketlerimiz çeşitli imkanlar içeriyor, bunlardan biri duygularınızı içi güllerle süslenmiş bir helikopterde ifade etme fırsatı. Heyecan verici ve güzel bir helikopter turu sonrasında dünya yüzeyine iniş yaptığınız zaman yapabileceğimiz sürprizler de var, hem de ne sürprizler! Örneğin helikopteriniz evlilik teklifi sözlerinizin yazılı olduğu kocaman bir afişin üzerine inebilir. İndiğiniz yerde sizi melek kostümü giymiş bir animatör veya üzerinde ‘benimle evlenir misin?’ yazılı bir afiş açmış olan bir ekip karşılayabilir.

Sizi ve sevgilinizi balonlar ve şampanyalarla karşılayabilir, indiğiniz yerde mumlar ve çiçeklerle süslü şahane bir sofrayı ve özel garsonunuzu hazır edebiliriz. Konfetiler patlatabilir, helikopterle sevgilinizin başından aşağıya güller dökülmesini ayarlayabiliriz. Helikopterde evlenme teklifi organizasyonları için bizim birçok fikrimiz var, bunları sizin hayallerinizle kombinleyebilir ve birlikte harikalar yaratabiliriz. Sizin için yapabileceğimiz çok şey var ve sizden öğrenebileceğimiz. O yüzden lütfen gelin ve hayallerinizi bize anlatın; bir yandan onları sizin için gerçekleştirmeye çalışırken, diğer yandan da fikirlerinizle kendimizi geliştirelim.

, , , ,

Menü