Tiyatroda Evlenme Teklifi

Tiyatroda Evlenme Teklifi

Evlilik teklifi çeşitlemelerinde sınır tanımayan Aşk Böceği ailesi yemeyip içmeyip hizmet veren bir ekip değildir, olmayacaktır. Tam tersine; çiftleri memnun etmek için hayaller kurar, fikirler üretir, araştırmalar ve toplantılar yapar, uygun bağlantıların peşinde koşarken enerjik olabilmek için her zamankinden de daha iyi beslenmeye çalışıyoruz. Fakat konu bu değil tabii, konu; tiyatroda evlilik teklifi. Aşkınızı ve artık sormanın zamanının geldiğine inandığınız ‘benimle evlenir misin?’ sorusunu senaristiyle, kameramanı ve yönetmenleriyle, oyuncularıyla; her yönüyle profesyonel bir tiyatro ekibi aracılığıyla ifade etmek isterseniz bu organizasyon tam size göre.

Tiyatroda evlenme teklifi paketleri için özenle hazırladığımız ayrıntıların hoşunuza gideceğini umuyoruz, fakat bu paketlerde özel istekleriniz çerçevesinde bazı değişiklikler yapılabilir tabii ki. Aşkınızı anlatan bir tiyatro oyunu hazırlıyor ve oyunun isterseniz sizin için kapattığımız bir sinema veya tiyatro salonunda, arzu ederseniz sizin seçtiğiniz herhangi bir mekânda sahneye koyuyor ya da yayınlıyoruz. Tiyatroda evlilik teklifi organizasyonumuzun diğer paketi ise yine size özel yazılmış 10-15 dakikalık mini bir tiyatro oyununun evinizde, uygun bir kafeteryada veya bahçeli bir mekânda canlandırılması şeklinde gerçekleşiyor. Bu organizasyonda sevgilinizle tanıştığınız günün veya aranızda geçen, ikiniz için unutulmaz olan bir olayın canlandırılması yapılıyor. Ya da sürpriz evlenme teklifi sahneniz bir tiyatro oyunu olarak kurgulanıyor.

Sevgilinizin hiç beklemediği anda gelen çeşitli sürprizlerle karşılaşacağı bir günün ve ‘Zaman dursun, evlenme teklifi yapacağım!’ konseptindeki sürpriz paketlerimiz de tiyatroda evlilik teklifi hizmetimizin kapsamında bulunuyor. Sevdiğinizle beraber oturduğunuz bir mekânda parmağınızı şıklatmanızla zaman duruyor, her şey ve herkes duruyor; müşteriler, garsonlar, dışarıyı gördüğünüz bir yerdeyseniz dışarıdan geçenler; hepsi sizin talimatınızla donup kalıyor. Siz evlenme teklifinizi yapana kadar bu böyle kalıyor, konuşmanızı bitirip ‘sürpriz!’ dediğinizde ise her şey ve herkes normal haline dönüyor. Bir sihir yapıyorsunuz sanki. Bu sihirli anlardan sonra alacağınız ‘evet’ cevabı ise günün en mutlu anı oluyor.

Aşk Böceği Beklenmedik Sürprizler Paketi ise 2 farklı şekilde gerçekleşebiliyor. Sevgilinizle beraber herhangi bir yerde yürüdüğünüz bir günde aniden yolunuza çıkan herkes sevdiğinize bir şeyler uzatıp vermeye başlıyor; çiçekler, kartlar, notlar, kalpli objeler, balonlar, üzerinde söylemek istediğiniz cümlenin yazılı olduğu güller, puzzle parçaları gibi. Yanınızdan yüzüne sizin fotoğraflı maskelerinin takmış veya üstünde resimlerinizin basılı olduğu tişörtler giymiş insanlar geçiyor. Sevgiliniz hayal gücünün ona garip bir oyun oynadığını düşünüyor ama siz öyle olmadığını biliyorsunuz neyse ki.

Diğer sürpriz evlenme teklifi paketimiz ise sevgiliniz bir arkadaşıyla bir mekânda otururken bulunduğu yere özel ve güzel bir araba park ediyor ve arabadan inen özel şoför ona, sizin kendisini nerede beklediğinizi belirten bir not veriyor. Sevdiğiniz şaşkınlık içinde arabaya doğru yürürken yine tanımadığı kişiler tarafından ona çeşitli objeler veriliyor. Yolun sonunda dilerseniz özel olarak süslemiş olacağımız arabayı görüyor ve arabaya bindirilip sizin onu beklediğiniz yere getiriliyor. Geldiği yer ise tercihinize kalmış; bir restoran veya tekne olabilir, yunus gösterileri yapılan bir mekân veya sevgilinizin yapmayı çok istediği bir aktivitenin yapıldığı bir yer olabilir. Sonrası? Sonrası iyilik, güzellik ve mutluluk; biz öyle umuyor, bunun için çalışıyoruz.

, , , , ,

Menü