Sokak Organizasyonları

 

Farklı, özel ve hatta müthiş evlenme teklifleri yapmanız için danışmanınız ve yardımcınız olmak; sevgiliye sürpriz projeleri üretmek; durduk yerde (gibi görünen) neşeli atraksiyonlar yaşamanızı ve yaşatmanızı sağlamak bizim işimiz ve işimizi çok seviyoruz. Aşk Böceği sürpriz organizasyonlar ekibi (şimdilik) uzay organizasyonları tertipleyememektedir, fakat bu konu üzerinde de çalışmayı düşünüyoruz. =) Ama ilginç sokak organizasyonları temalı sevgiliye sürpriz projelerimiz de, emin olun ki tadından yenmeyecek keyifli ayrıntılarla dolu. Aşk Böceği ailesi olarak sunduğumuz hizmetler herhangi bir alerjik reaksiyon riski veya başka bir olumsuzluk barındırmamaktadır. Fakat kullanıcılar arasında aşırı mutluluk kaynaklı kalp çarpıntıları, sevinçten havalara uçmak isteyip de kanatları olmadığı için sinirlenmek gibi tepkiler görülebildiğini de belirtmemiz gerekiyor.

Sokak organizasyonları isimli eserimiz meşhur matruşka bebeklerin mantığıyla aynı paralelde. Matruşkaların içinden bir bebeği açtıkça yeni bir bebek çıkması gibi, Aşk Böceği sokak organizasyonları paketinin içinden de, bir sürprizi açtıkça yeni bir sürpriz çıkıyor. Böylece de sevgiliniz bir şaşkınlığı üzerinden atamadan yeni bir şaşkınlık, yeni bir mutluluk yaşıyor. Bu keyifli sokak organizasyonu senaryosu aşağı yukarı şöyle: Sevgilinizle beraber bir kafede otururken, bir bahaneyle onun yanından ayrılıyorsunuz. Siz gidince garson geliyor ve ona bir notla bir de puzzle parçası veriyor. Notta, sevgilinizin kapıda onu bekleyen meleği takip etmesi gerektiği yazıyor. Böylelikle yola düşmeye hazırlanan sevgilinize, bulunduğu yerden çıkana kadar garsonlar tarafından birkaç puzzle parçası daha veriliyor.

Kafenin çıkışında melek kostümlü bir animatör sevgilinizi bekliyor olacak. Animatörümüz önde, sevgiliniz de onun peşine takılmış giderken yolda da önceden organize ettiğimiz değişik sürprizler hayata geçiriliyor. Sevgilinizin eline yeni puzzle parçaları tutuşturuluyor; tesadüfen (!) oralardan geçen insanlar yüzlerine sizin maskelerinizi takmış, üstlerine resimlerinizin basılı olduğu tişörtleri giymiş olarak dolanıyorlar; size özel tasarlanmış bir afiş taşıyan kişiler ikiniz için tezahüratta bulunuyorlar. Derken kırmızı bir halı çıkıyor ortaya, ucunda büyük bir hediye paketi olan bir halı. Paketin üzerinde de başka puzzle parçaları bulunuyor. Sevgiliniz puzzle’ı tamamlayıp ortaya çıkan fotoğrafınıza keyif ve şaşkınlıkla bakarken, açtığı hediye paketinden çıkan uçan balonlar da gökyüzüne doğru havalanıyor. Sevgiliniz hediyesini böylece aldıktan sonra olayı burada sonlandırmak veya sürprizi şık bir restoranda ya da yatta beraber yemek yiyerek devam ettirmek tercihinize kalmış. Hangisini istediğinizi söylemiş olmanız yeterli, ayarlamak bizden.

Aşk Böceği yapımı bir başka sürpriz sokak organizasyonları paketi de, sevgilinize söylemek istediğiniz bütün güzel sözlerin, belki bir şiirin tamamı veya bir kısmının, bazı şarkılardan parçaların onlarca farklı insan tarafından söylenmiş halinin montajlanmasıyla oluşturulmuş bir video filmi. Sizin yazdığınız bir şiirden parçalar söylenebilir, Aşk Böceği ekibine sözlü veya yazılı olarak ifade ettiğiniz sevgiliye dair duygu ve düşünceleriniz estetik bir bütünlük oluşturacak şekilde düzenlenebilir; her şey mümkün. Biz daha iyisini yapana kadar en güzel sokak organizasyonları burada. =)

, , , ,

Menü