Yatta Evlilik Teklifi

‘Yat’ kelimesinin sözlük anlamı şöyledir: Genellikle yarış amacıyla veya eğlence için kullanılan narin, hafif yelken veya motor gücü ile hareket eden bir deniz aracı. Aşk Böceği organizasyon ekibi olarak size bu kelimenin anlamını şu şekilde değiştirmenizi teklif ediyoruz: ‘Yat: Tamamen romantik amaçlarla ve aşk için; sevgilime sürpriz bir evlenme teklifi yapmak için kullandığım bir deniz aracı.’ Evet, Aşk Böceği’nin muhteşem organizasyonlarından biri olan yatta evlilik teklifi, siz ve sevgiliniz için bu kelimenin farklı ve özel bir anlamı olmasını sağlayacak.

Aşk Böceği’nin evlenmeyi düşünen çiftlere özel sürprizlerinden yatta evlilik teklifi, sevgilinizle birlikte, denizi seyredenleri denizden seyrederek ve İstanbul’un ömre bedel görünümlerini yudum yudum içerek mutlu saatler geçirmeniz için düşünüldü. Aşk Böceği ekibi olarak bizim zaten işimiz gücümüz bu; sizi nasıl mutlu edeceğimizi, en güzel evlilik teklifi organizasyonlarını nasıl ayarlayacağımızı planlamak. Bunun için kafamızı yormak, hayal gücümüzü zorlamak, olanaklarımızı genişletmeye çalışmak bize zevk veriyor; mutluluk vermekten mutluluk duyanlardanız kısacası.

Yatta evlilik teklifi paketlerimiz, isteğinize göre, Boğaz’da turlayan ve içinde geçireceğiniz saatler boyunca özel yatınız sayabileceğiniz şık bir yatta kahvaltı, akşam yemeği veya kokteyl servisini kapsıyor ve tabii ki hepsi bundan ibaret değil. Masanızın üstü ve çevresi balonlar, çiçekler, anlamlı dekoratif objelerle, şık örtülerle donatılıp süsleniyor. ‘Az sonra yapacağım teklifi kabul etmezsen kendimi buradan denize salarım, cesedimi Arnavutköy açıklarından çıkarırlar’ gibi bir espriyle özenle hazırlanmış bu güzel ortamda soğukluk yaratmamanızı önemle rica ederiz. Daha sade ve makul bir şekilde yapmanızı önereceğimiz evlenme teklifi sadece ‘Benimle Evlenir Misin?’ sorusuyla da gerçekleştirilebilir, nasılsa sevgiliniz o sırada yaşadığı büyük şaşkınlık ve mutluluktan ötürü kelimelerin şiirsellik derecesinin pek de farkında olmayacak.

Büyük teklifi yaptığınız anda uçan balonlarınızın havalanmasına, volkanların patlamasına, sevgilinize sunacağınız şık ve özel yüzüğün kalp şeklindeki bir kutunun içinde ona uzatılmasına ne dersiniz? Ki bu sonuncusunu sizin adınıza kostümlü bir animatör de yapabilir. Animatörümüz doğal olarak sizin kadar heyecanlı olmayacaktır, yüzüğün denize düşeceğinden korkmanıza gerek yok.

 Yatta evlilik teklifi projesi için biz başka ayrıntılar da düşünüyoruz. Siz ne düşünüyorsunuz? Gelin beraber düşünelim, hatta uygulayalım.

, , ,

Menü