Yunuslarla Evlenme Teklifi

[f

Aşk Böceği ekibi olarak başlattığımız ve geliştirmek istediğimiz bu işe o derece ısındık ki, uyuduğumuz saatler dışındaki bütün zamanlarda yunuslarla evlenme teklifi ve diğer sevgiliye sürpriz paketleri üzerinde düşünür olduk, bu gidişle düşünür olacağız.=) Bundan zerre kadar şikâyetçi değiliz yalnız. Çiftlere özel sürprizler tasarlayarak onları mutlu etmek öyle bir keyif veriyor ki, bunun için çaba gösterirken yorgunluk hissetmiyor insan. Kaldı ki gözleri şaşkınlık ve mutluluk içinde parlayan insanlar görmek kadar güzel bir şey yok, bu Aşk Böceği ailesi için vazgeçilmez bir keyif halini aldı artık.

Aşk Böceği Sürprizler Üretme ve Hayalleri Gerçekleştirme Ekibinin sevilen programları arasında yer alan yunuslarla evlenme teklifi, sevgilinize sürpriz bir evlenme teklifi yapmaya hevesleniyorsanız tam da size göre olabilir. Program sevgilinizi alıp yunusların yaptığı bir gösteriye gitmenizle başlıyor. Bu tür gösteriler önce beyaz balinalar, foklar ve morsların gösterisiyle başlıyor, daha sonra da yunuslar sahneye çıkıyor. Siz sevgilinizle beraber gösterinin keyfini çıkarırken ve sevgiliniz muhtemelen o gün için bu kadar mutluluğun yeterli olduğunu düşünürken; yöneticinin gösteriye seyircilerden biriyle devam etme teklifine talip oluyorsunuz. Aşk Böceği ekibinin her şeyi önceden hazırlamış olduğu size özel yunus organizasyonları gereği, gösterinin yöneticisi küçük bir oyun için sizi davet ediyor. Sevgiliniz için özenle seçtiğiniz yüzük yunusların gösteride kullandığı halkalardan birine bağlanmış durumda. Siz bu halkayı yunusa veriyorsunuz, yunus da kız arkadaşınıza götürüyor ve o sırada izleyicilerin önünde bombanızı patlatıyorsunuz: Benimle evlenir misin?

Bir başka yunuslarla evlenme teklifi paketimiz ise sevgilinizle birlikte yunuslarla beraber yüzdüğünüz sırada hayata geçiriliyor. Yunus gösterilerinin yapıldığı salon ikiniz için kapatılıyor ve bu sevimli hayvanlarla beraber tatlı tatlı yüzüyorsunuz. Bundan sonrası diğer yunuslarla evlenme teklifi paketimizde olduğu gibi gerçekleşiyor. Bu güzel anların bir noktasında görevlilerden biri sizi bir çeşit oyun oynamaya davet ediyor ve notunuzun veya yüzüğünüzün bağlı olduğu halka bir yunus balığı tarafından sevgilinize veriliyor. İsterseniz bu yaşananların fotoğraflarının çekilmesi veya kameraya kaydedilmesi de mümkün.

Siz yeni hayatınız için hayaller kurmaya başlarken, mutluluğunuzdan enerji alan Aşk Böceği takımı da başka sevgilileri mutlu etmek üzere hayaller üretmeye devam edecek.

, , , , ,

Menü