Kumsalda Evlenme Teklifi

 

Tıpkı bir resim yapmak, bir şiir, şarkı sözü veya hikaye yazmak, güzel bir dekorasyon yapmak, nikah şekeri veya kolye yapmak, bir tişörtü boncuklarla süslemek için geçerli olduğu gibi; güzel ve özel bir gün organize etmek de yetenek, hayal gücü, yaratıcılık ve emek ister. Sürpriz organizasyonlar yapmak biraz da zevk işidir, zira sonuçta ortaya her ayrıntısı düşünülmüş zevkli ve keyif veren tasarımlar çıkması gerekir. Örneğin kumsalda evlenme teklifi yapmak istiyorsunuz ve bunu bir eser gibi düşünüyorsunuz; kişisel tarihinize altın harflerle kazınacak bir eser gibi. Bu durumda bunun için bütçe ayarlamanız, incelikler düşünmeniz, pazarlıklar yapıp bağlantılar kurmanız gerekecektir. Veya bütün bunları sizin için yapacak profesyonel bir organizasyon şirketi aracılığıyla hayalinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Haydi, hayal edelim: Kumsalda evlilik teklifi yapmaya karar verdiniz. Sevgiliniz ve sizin için bir kumsalın belli bir bölümünün kapatıldığını düşünün. Oradaki kumların, denizin, dalgaların ve onların oluşturduğu köpüklerin, balıkların, martıların ve deniz kabuklarının bir süre için ikinize ait olduğunu. Kumların üzerinde rengarenk çiçeklerden veya ışıklı objelerden oluşturulmuş kocaman bir kalp figürüne ne dersiniz; içinde isimlerinizin yazılı olduğu? İkinizin kumsala ineceği yol kırmızı bir halıyla kaplanabilir, kokulu mumlarla dekore edilmiş ve muhteşem bir şekilde süslenip donatılmış bir masa sizi bekliyor olabilir mesela. Masaya giden yol özel bir şekilde aydınlatılabilir ve kumsalda evlenme teklifi yaptığınız anda başınızdan aşağıya gül yaprakları dökülebilir, bir gitarist veya kemancı size özel şarkılar çalabilir.

Kumsal organizasyonları için havanın kararmış olduğu saatleri seçerseniz aydınlatma ve ışıklandırmaların müthiş bir etkisi olacaktır. Kumsalda evlenme teklifi yaptığınız saatlerin unutulmaz olması için daha birçok detay düşünülüp uygulanabilir. Bu saatler boyunca size özel bir garsonunuz olabilir, dilerseniz yüzüğünüz dilediğiniz anda özel bir şekilde masanıza getirilebilir. Teklif anında masanızın etrafında volkanlar patlatılabilir. Sevgilinizin ne kadar mutlu olabileceğini düşünebiliyor musunuz? Düşünmesi bile ne kadar keyifli, değil mi? Bunun bir de seyretmesi var, o katlamalı bir keyif olacak. (:

 

, , , ,

Menü