Bekarlığa Veda Partisi

Bekarlığa Veda Partisi

Batı ülkelerindeki adı ‘bridal shower’ veya ‘bachelorette party’ olan bekarlığa veda partileri ülkemizdeki gelin ve damat adayları tarafından da giderek daha sık tercih edilir bir hal almaya başlıyor. Eskiden damadın yakın arkadaşlarının düğün öncesi sürprizi olarak hazırladığı ve çoğunlukla striptizci kızların gösterisiyle biten erkek erkeğe bir eğlenme şekli olan bu partiler günümüzde gelin adayları tarafından da tercih ediliyor. Bir kına gecesi organizasyonu ile bu özel gecenin geleneksel ve nostaljik havasının tadını çıkarmak isteyen genç nesil, arkadaşlarıyla ayrıca daha samimi ve bütünüyle evlenmeye yönelik bir bekarlığa veda partisi yaşamayı da istiyor. Böylece de ne oluyor; Aşk Böceği ailesi kolları sıvıyor ve gelin adayları ile damat adayları için birbirinden güzel ve özel evlilik öncesi eğlenceleri organize etmeye girişiyor.

Bazı gelin adayları hem kına gecesi, hem düğün hamamı ve hem de bekarlığa veda eğlencesi düzenlemeyi tercih ediyor ki Aşk Böceği ekibi olarak bu organizasyonların hepsi için hizmet vermekten gurur duyarız. Damat adayları için yakın arkadaşlarla beraber hamam sefaları veya canlı müzik ve dansöz eşliğinde dört başı mamur eğlenceler organize ediyoruz. Gelin adayının arkadaşlarıyla beraber bekar bir bayan olarak geçireceği son gece için ise eğlenceli oyunlar organize edecek animatörler ayarlıyor, istenilen türde canlı müzik için ekip ayarlıyor, istenirse erkek dansöz getirtiyoruz. Gelin ve damat adayları için organize ettiğimiz bekarlığa veda partisi isterseniz evinizde, dilerseniz hamamda, şık bir restoranda, meyhanede veya özel olarak hazırlanmış bir teknede gerçekleşiyor. Müzik ve ses sistemlerinden animatör ve dansözlere, esprili giyim eşyaları ve arkadaşlarınıza sunmak isteyebileceğiniz hediyelik eşyalara, ikramlık yiyecek-içeceklerin temini ve arzu ederseniz servisine kadar her konuda organizasyon hizmeti sunuyoruz. Dilerseniz bekarlığa veda partinizin fotoğraf ve/veya video çekimlerini yapabilecek profesyoneller de ayarlıyoruz.

Aşk Böceği ailesi tarafından organize edilecek bekarlığa veda partilerinizin hiçbir ayrıntısını düşünmeniz gerekmiyor; nasıl bir konsept, nasıl bir mekan ve ne tip bir eğlence hayal ettiğinizi bize söylemeniz yeterli. Bekar biri olarak geçireceğiniz son gecede her şeyin istediğinizden de iyi olması için çalınması gereken bütün kapıları çalacağımıza, yapılması gereken bütün pazarlıkları yapacağımıza ve kurulması gereken bütün bağlantıları kuracağımıza and içeriz! (:

, , , , ,

Menü