Beni Affet

Beni Affet

Eşinizin veya sevgilinizin canını mı sıktınız, kalbini mi kırdınız, bir söz veya davranışınız yanlış mı anlaşıldı yoksa gerçekten hatalı mıydınız? Size darıldı mı, aynı evin içinde bir yabancı gibi mi davranıyor, mesajlarınıza cevap vermeyip çağrılarınıza dönmüyor mu, attığınız mailleri görmezden mi geliyor, oturup bir mektup bile döşendiniz ama işe yaramadı mı? Aşk Böceği organizasyon ekibi tarafından itinayla hazırlanan ‘beni affet organizasyonları ile gönlünü almayın deneyin bir de; öyle umuyoruz ki işe yarayacaktır.

Kalp kırıklıkları, çatışmalar ve kavgalar, tartışmalar, kırıcı sözler olmasa daha iyi ama hayata bunlar da dahil, yapacak bir şey yok. Özür dilemeyi, hatasını kabul etmeyi, gönül almayı bilenin her zaman bir şansı olduğunu ümit ediyoruz. Belki hiç istemezdiniz bu davranışta bulunmayı, o sözü söylemeyi ama oldu bir kere işte. Tek bir anı bile geri getiremeyiz ama bazı hataların telafisi mümkündür. İşte ‘ beni affet ’ organizasyonunu bu mantık çerçevesinde düşündük; sevgililer ayrılmasın, eşlerin küslüğü uzun sürmesin diye. Dilerseniz sürpriz bir yemek, isterseniz şahane bir ev süsleme organizasyonu, arzu ederseniz sevgilinizin yollarına VIP araçlar veya güller dökmek; Aşk Böceği ailesinde seçenek bol, yeter ki sizin yüzünüz gülsün. Kırdığınız kalbi tamir etmeye çalışmak, uyandırdığınız antipatiyi sempatiye dönüştürmek, sevgilinizin size yine eskisi gibi bakmasını sağlamak istiyorsanız biz her türlü yardıma hazırız.

Dilerseniz yollarına kırmızı halılar serer, isterseniz çalıştığı ofisi çiçeklerden görünmez hale getirir veya geçtiği yollarda ‘seni seviyorum, beni affet yazılı billboard’lar veya afişler açılmasını sağlayabiliriz. Hiç tanımadığınız kişilerin affedilme isteğinizi belirten sözler, şiirler, şarkılar söylediği bir video hazırlatıp sevgilinize gönderebiliriz. En sevdiği/sevdiğiniz şarkıları canlı olarak söyleyecek sanatçılar ayarlayabilir, uygun bir ortamda bu konseri dinlemesini sağlayabiliriz. Yeter ki gönüller tekrar bir olsun…

, , ,

Menü