Tramvayda Evlilik Teklifi

Tramvayda Evlilik Teklifi

Aşk Böceği ekibinin yemeyip içmeyip tasarladığı sevgiliye sürpriz etkinliklerden biri; evet, sadece biri olan Tramvayda Evlilik Teklifi rüya gibi bir evlenme teklifi yapmanız için gereken bütün detayları barındırıyor. Çünkü her ayrıntıyı en ince noktasına kadar düşünüyor, sizin isteklerinizle bizim olanaklarımızı ve hayal gücümüzü harmanlıyor ve bunların hepsini büyük bir zevkle yapıyoruz. Bizimkisi aslında ‘Organizasyonu nasıl yaparız?’ diye düşünmek değil, ‘Bir insanın mutluluktan havalara uçmasını, gördüklerine inanamamasını; kendisine değer verildiğini, düşünüldüğünü ve mutlu olması için emek verildiğini hissetmesini nasıl sağlarız?’ diye düşünmek. Aşk Böceği Sürpriz Organizasyonlar ekibi olarak müşteri memnuniyetinden anladığımız şey şu: Kendisine sürpriz hazırladığımız kişinin memnuniyeti gözlerinden okunsun, saçlarını parlatsın, varsa kepek sorununu gidersin. Tramvay organizasyonları ve diğer sürprizlerimiz yaşanırken bütün sıkıntılar unutulsun, hayat bayram olsun istiyoruz. Hayat hesapta olmayan sıkıntıları getiriyor zaten; mutlulukları ise, bazen ayarlamak lazım. Bunun için çalışıyoruz, kendimizi bu yönde geliştirmeye gayret ediyoruz, mutlu etmekten kendimize mutluluk payı çıkarıyoruz, sevindirmek sevindiriyor bizi.

Tramvay organizasyonları projemiz Taksim-Tünel arasında işleyen, İstanbul’dan öte neredeyse Türkiye’nin simgesi haline gelmiş olan nostaljik tramvayda sevgilinize evlenme teklifi etmeniz. Ama ne teklif olacak! =) Nostaljik tramvay sizin ve sevgilinizin fotoğraflarıyla giydirilecek, özel aracınızmış gibi size hizmet verecek. Yine fotoğraflarınızın basılı olduğu tişörtler giymiş müzisyenler sevdiğiniz, ikiniz için anısı olan, size özel şarkılar söyleyecekler. Tramvayda evlilik teklifi paketimiz teklifinizin daha da ihtişamlı olması için gereken ses ve ışık sistemlerini, ikiniz için bütün yeteneklerini sergileyen dansçıları ve süslemeleri de içeriyor. Çiçekler, balonlar, aksesuarlar; ne isterseniz. İstanbul’un kalbinin attığı noktada, sevgilinizin kalbinin gümbürtüsü İstanbul’unkini de bastıracak. Bütün bunlar yaşanırken, sevgiliniz şaşkınlık ve mutluluktan ne yapacağını şaşırmışken, istediğiniz anda ve istediğiniz şekilde olmak üzere evlenme teklifinizi yapacaksınız. Sevgiliniz sevinç ve şaşkınlıktan bayılmamışsa size ‘evet, evet, evet!’ diyecektir. Bayılmışsa, günümüz teknolojisi onu kısa sürede ayıltacak kapasitede çok şükür, sadece duymayı beklediğiniz cevap biraz gecikmiş olacak.

Tramvay organizasyonları projemizle ileteceğiniz evlilik teklifinin anısı sizin de, sevgilinizin de, hatta bunları görenlerin de hafızasından çıkmayacak. Çok uzun zaman sonra Aşk Böceği gibi sürprizler tasarlayan ekipler sevgiliye sürpriz uzay gemisi organizasyonları yapacaklar belki. Ama ana fikir aynı olacak: Mutluluk tasarlamak, mutluluk sunmak ve bundan mutluluk duymak.

, , ,

Menü