Kişiye Özel Sürpriz Senaryolar

Aşk Böceği Hayalleri Gerçekleştirme ve Olanaksızları Mümkün Kılma Ekibi tarafından tasarlanan senaryolardan biri de Kişiye Özel Sürpriz Senaryolar paketi. Aslında, paketleri. Bu konuda birkaç fikrimiz var ve onları çoğaltmak niyetindeyiz. Sevgiliye sürpriz için sizin aklınızdan geçen şeyler varsa onları da beraberce geliştirmemiz mümkün. Her şey sürprizler için, her şey mutlu etmek için, her şey parlayan gözler ve sevinçten ne yapacağını şaşırmış keyifli insanlar görmek için, her şey; gerçekleşmesini ayarladığımız hayallerden enerji alarak daha ileriye, daha güzele ve iyiye doğru gitmek için. =) ‘Biz bu yola baş koyduk’ demek biraz dramatik kaçabilir ama siz bunu dramatik algılamayın, biz bu yola büyük bir keyif ve hevesle baş koyduk.

Aşk Böceği ekibi Kişiye Özel Sürpriz Senaryolar paketi şöyle bir şey: Herkes bazen gözünü kapatınca bir şeyler hayal eder, olmayacak gibi görünen şeyler, güzel şeyler, mutlu şeyler. Bunların hepsi gerçekleşmez tabii ki, yok öyle bi hayat formu. =) Ama bir de insanın elinden gelecek, gücünün yetebileceği şeyler vardır ki bazılarını sağlamak için zaman ayırmak, emek sarf etmek, ayarlamalar yapmak gerekir. İşte Kişiye Özel Sürpriz Senaryolar, tarafımızdan, bu fikirle oluşturuldu. Bu konuya dair 1-2 örnek vermek gerekirse:

Sevgilinizle deniz kenarındaki bir kafede oturduğunuz sırada denizden bir yat yanaşıyor ve kafenin önünde duruyor. Denizden yanaşıp kafenin önünde duracak olan şey bir motosiklet veya tren olamayacağına göre, olay gayet normal karşılanıyor. Sonra yattan üzerinde ‘sevgilim!’ yazan bir afiş açılıyor. Herkes özel bir şey yaşanacağını anlar ve kafedeki şanslı kişinin kim olduğunu merak ederken, yattan kalkan bir maket helikopter kalp şeklinde kırmızı bir kutuyu sizin sevgilinizle oturduğunuz masaya bırakıyor. Siz onun önünde diz çöküp teklifinizi yaparken yattan bir afiş daha açılıyor: ‘benimle evlenir misin?’ Bu sırada Aşk Böceği ekibi üyeleri sevgilinizin başından aşağı gül yaprakları döküyor, konfetiler patlıyor, kafedeki diğer müşteriler sizi alkışlıyor ve tebrik ediyorlar. Ama sevgiliniz sadece sizi görüyor, bir tek sizi; ona böyle bir mutluluğu yaşatmak için düşünen, araştıran, Aşk Böceği’ne ulaşan ve bir süre sonra onun eşi olacak olan sizi…

Kişiye Özel Sürpriz Senaryoları projesindeki bir diğer senaryomuz ise şöyle: Siz ve sevgiliniz için bir kumsalı kapatıyoruz, evet, yanlış duymadınız; ikiniz için bir kumsal. Çok şık bir yemek masası kuruluyor ve masaya giden yola kırmızı bir halı serilmiş. Ortam yüzlerce meşale ve fenerle, tüllerle, balonlarla süslenmiş. Sevgilinizle kumsala geldiğinizde sizi en sevdiğiniz şarkıları çalan bir kemancı karşılıyor. Tatlıdan önce masaya iç içe geçmiş kırmızı kalp kutular geliyor. Sevgiliniz ilk kutuyu açtığında bir başka kutu ve bir de notla karşılaşıyor, içinde ona olan duygularınızın veya kutuları açmaya devam etmesini söyleyen bir yazının olduğu bir not bu. En son kutudan alyans çıkarken, sevgilinizin önünde diz çökerek evlenme teklifinde bulunuyorsunuz. Sevgilinizin başından aşağıya gül yaprakları dökülürken kumsal da patlayan volkanlarla ışıl ışıl oluyor. Dilerseniz kutlamak için şampanya da patlatabilirsiniz. Sıra tatlıda şimdi, ama sevgiliniz bundan sonrasını beraber geçireceğiniz hayatınıza dair tatlı tatlı hayaller kurmaya başlamış olacak muhtemelen, ayrıca tatlı yemeye ihtiyaç duymayacak belki de.

, , , , ,

Menü