İstanbul Dile Geldi

Hayatı daha güzel ve anlamlı kılan şeylerden biri de başkalarını mutlu etmek. ‘Mutlu olmanın yolları, kendini daha iyi hissetmek için neler yapabilirsin, kişisel gelişim için öğütler’ vb başlıklardan herhangi birine girin; öneriler arasında mutlaka başkaları için bir şeyler yapmanın da bulunduğunu görürsünüz. Sürpriz yapmak, mutlu etmek, sevindirmek bir zevktir. Aşk Böceği ekibi olarak bunu aynı zamanda bir sanat olarak ele alıyor; sürpriz organizasyon paketlerimize bir ressamın çizdiği resme, bir şairin yazdığı dizelere, bir modacının giysilerin detaylarına gösterdiği özeni gösteriyoruz. İstanbul dile geldi projemiz de sizin için düşündüğümüz inceliklerden biri. İstanbul sokaklarında dolaşan, okullarında okuyan, şehirde turist olarak bulunan, caddelerde müzik; dükkanlarda satış yapan birçok insanın sizin sevgilinize olan duygularınızı ve/veya evlilik teklifi sözlerinizi söylediği görüntülerden oluşan bir video filmi hazırlıyoruz.

Evet, tam olarak öyle; tanımadığınız bir sürü insan sizin için gönüllü bir çaba gösteriyor, sizin duygularınızı, aşkınızı ifade eden sözler, şiirler veya şarkılardan bölümler söylüyorlar. Bunların bir kısmını kendiniz de belirleyebilirsiniz, ayrıca isterseniz videonun bir veya birkaç bölümünde siz de yer alabilirsiniz. Kameraya doğru duygularınızı ifade eden şiirler, şarkılar okuyabilir, jestler yapabilir, amacınız bir sürpriz evlilik teklifi yapmaksa filmin sonunda bu teklifi yapıp yüzüğünüzü uzatabilirsiniz. İstanbul dile geldi video filminin ana teması size yabancı olan birçok insanın duygularınızı ifade etmenizde aracı olmasıdır. Bu kişiye özel video filmi süresince sokak çalgıcıları, dönerciler, dondurmacılar, çeşitli milletlere mensup kişiler, öğrenciler, otobüs veya taksi şoförleri, sahilde yürüyüş yapanlar, çiçekçiler, falcılar, belediye zabıtaları, sevgililer, taraftarlar ve başka kimlikler sizin için, sizin adınıza konuşacak. Sevgilinizin bu görüntüleri izlerken ne kadar sevineceğini düşünebiliyor musunuz? Peki, bunu görmenin nasıl büyük bir zevk olacağını?

Aşk Böceği sürpriz organizasyonlar ekibi olarak sürprizlerle, mutluluk projeleriyle, bu tip hayallerle yatıp kalkıyoruz. İstanbul dile geldi projesi ve diğer sevgililere özel paketlerimiz için zevkle, keyif duyarak emek veriyoruz. Bizim gibi hevesli organizatörlerle sizin gibi sevdiğini mutlu etmek isteyenlerin işbirliğiyle ortaya harika sürprizler çıkacağına inanıyoruz.

 

, , ,

Menü