Çırağan Sarayında Evlilik Teklifi

Çırağan Sarayında Evlilik Teklifi

Gönlünüzün sultanına bir gün sultanlara mekânlık yapmış bir sarayda evlenme teklifi yapmak isterseniz, Çırağan Sarayında evlilik teklifi programını nasıl ayarlayacağınızı düşünmenize gerek olmayacak. Aşk Böceği Organizasyon ekibi olarak böyle bir sürpriz evlilik teklifi yapmak isteyebileceğinizi bildiğimizden, ön hazırlıkları çoktan yaptık bile. Fakat sizin düşündüğünüz özel ayrıntılar da olacaktır elbette. Nasıl bir ambians istersiniz, canlı müzik mi olsun, hangi parçalar çalsın, yüzüğünüz ve/veya hediyeniz tam olarak ne zaman ve ne şekilde gelsin; bu gibi konularda ne istediğinizi öğrenmek için sizinle görüşmemiz gerekiyor. Ondan sonrası ise tamamıyla bizim işimiz. Evlilik teklifi yapacağınız gün Boğaz kıyısındaki tek Osmanlı imparatorluk saray ve oteli olan eşsiz manzaralı Çırağan’da ikinize özel öyle anlar yaşanacak ki, sevgiliniz bir sarayı varlığıyla onurlandıran gerçek bir sultan olduğunu hissedecek. Aşk Böceği Organizasyon takımı da ikinizin mutluluğundan kendine pay çıkararak mutlu olacak. Biz bu işi öncelikle bunun için yapıyoruz; mutlu insanlar görmeyi sevdiğimiz için.

Sizin için tasarladığımız Çırağan Sarayında Evlilik Teklifi rüyası, ki sevgiliniz bu rüyadan uyanmayı hiç istemeyecek; çeşitli alternatiflerden oluşuyor. Çırağan Sarayı Tuğra Restoran’da muhteşem bir yemekle başlayabilirsiniz. Tabii ki masanız da kalbinizin sultanıyla Boğaz’ı seyrederek yiyeceğiniz bu yemek için özel olarak süslenmiş olacak. Çiçekler, çiçekler ve yine çiçekler; mumlar, şamdanlar, antika objeler ve daha birçok aksesuarla süslenmiş olan muhteşem masanızda yemek yiyip de duruşunu bozmak istemeyen sevgilinizi ikna etmek size kalıyor tabii ki. Yemek dileğinize göre alkollü veya alkolsüz; et, balık veya tavuk ağırlıklı olabilir. Yüzüğünüz masadaki objelerden birinin altına, içine saklanabilir veya antika bir tepside özel olarak masanıza getirilebilir, sizin düşündüğünüz veya bizim önereceğimiz başka bir biçimde sunulabilir. ‘Evlen benimle, seni saraylarda yaşatacağım.’ şeklindeki teklifiniz sevgilinizin aklını başından alacaktır.

Çırağan Sarayında evlilik teklifi sürprizimizin başka ayrıntıları da var. Zaten Aşk Böceği’nde ayrıntı bitmez, yeter ki siz isteyin. Evlenme teklifinizi yemekten sonra sarayın bahçesinde yapmak ister misiniz, belki de yine özel olarak süslenmiş bir bankta? İsterseniz uçan balonlar, dilerseniz bir melek, en sevdiğiniz ve sizin için özel olan parçaları çalan bir kemancı veya gitarist de size eşlik edebilir. Evlenme teklifinizi yaptığınız anda volkanlar patlayabilir. Belki de direkt evlilik teklifi yapmak yerine ‘bil bakalım sana ne diyeceğim?’ demek istersiniz, bakalım tahmin edebilecek mi? =)

, , , ,

Menü