Sevgililer Gününe Özel

Sevgililer Gününe Özel

Paylaşılan özel saatlerin ve sürprizlerin ilişkileri daha güzel, çiftleri daha birbirine bağlı ve mutlu kıldığının farkında olan Aşk Böceği sürpriz organizasyonlar ekibi; sebepli ve öylesine sevgiliye sürpriz programları ile de hizmetinizde olmaktan gurur duyar. Gerek özel günlerde, gerekse özel bir hale getirmek istediğiniz diğer günlerde hayallerinizi gerçekleştirmek üzere hazırız. Sevgililer Gününe Özel Organizasyonlarımızı, sürpriz evlenme teklifi paketleri ve diğer projelerimizi büyük bir titizlikle, hayatınıza mutlu günler ve güzel anılar eklemek amacıyla hazırlıyoruz.

Sevgililer Günü’nde sevgilinize incelikler ve güzelliklerle dolu farklı bir gün yaşatmak, ortak anılarınızın arasına bir güzellik daha katmak istiyorsanız bizi arayın, bize buyrun, biz müsaitiz – bekleriz. Sevgilinizin evine veya işyerine güller veya balonlar mı yollamak istersiniz? Akşam yemeği için şık bir mekanda mumlar ve çiçeklerle süslü, bir kuş sütünün eksik olduğu şahane bir masa mı donattırmak istersiniz? Sevgililer Günü organizasyonları ekibimizin hazırlayacağı bir sürpriz senaryoyu hayata geçirmek mi istersiniz? Aldığınız güzel bir hediyenin sevgilinize özel bir kostüm giymiş bir animatör tarafından verilmesini veya şık bir tepsi içinde yemek yediğiniz masaya servis edilmesini istersiniz belki de? Artık yapmaya karar verdiğiniz evlilik teklifi için Sevgililer Günü’nde bir program hazırlanmasına ne dersiniz? Aşk Böceği ekibi isterseniz romantik bir akşam yemeği, dilerseniz seçkin bir otelin en şık odalarından birinde bir Sevgililer Günü sürprizi veya Sevgililer Günü’nde evlenme teklifi projesi hazırlayabilir sizin için.

Sevgililer Günü’nde sevgilinizi VIP araçlar ile gezdirebilir, saraylarda yaşatabilir, Boğaz’a nazır otellerde ağırlayabilir, kırmızı halılarda yürütebilir, ona helikopterde evlenme teklifi yapabilir, sürpriz senaryo paketlerimizle eğlenceli, farklı ve şahane bir gün geçirmesini sağlayabilirsiniz. Aşk Böceği Hayalleri Gerçekleştirme Enstitüsü olarak herşeyin düşlediğinizden de güzel olması için size yol göstermeye, fikir ve hizmet vermeye her zaman hazırız.

 

, , ,

Menü