Kız Kulesinde Evlilik Teklifi

Kız Kulesinde Evlilik Teklifi

Herkesin keyif aldığı şeyler farklıdır ve herkes de sevgilisine en büyük keyifleri sunmak ister. Genç bir öğrencinin harçlıklarından para biriktirmesi de bunun içindir bazen, imkânları onunkilerden çok daha geniş olan bir yetişkinin sevgilisine yapacağı evlenme teklifi için değişik sürprizler araştırması da. Tam da bu ikinci durum için Aşk Böceği ekibi iftiharla sunar: Kız Kulesinde evlilik teklifi paketleri. İstediğiniz herhangi bir zamanda gösterime girebilecek olan yapımın yönetmen koltuğunda Aşk Böceği Organizasyon olarak oturmaktan gurur duyarız. Teknik ayrıntılar, müzik ve dekor gibi detayların hepsini; ne istediğinizi söyledikten sonra, bize bırakabilirsiniz. ‘Kız Kulesinde Evlilik Teklifi’ isimli yapımımız sevgilinizle beraber Kız Kulesi’nin yeni bir efsanesi olmanızı sağlayacak.

Aşk Böceği ekibi olarak evlenme teklifi yapacağınız günün en muhteşem, en romantik ve en ikinize özel şekilde yaşanması için ne gerekiyorsa fazlasını yapmaktan mutluluk duyacağız. Kız Kulesi Kule Bar’ın mutlu çift için kapatılmasına ne dersiniz? İstanbul’un güzelliklerinin gözlerinizin önüne serileceği bu mekânda sevgilinizin mutluluktan İstanbul’u bile göremeyecek hale gelmesine peki? Kule Bar o saatler için sadece size hizmet verecek ve sadece ikiniz için hazırlanmış muhteşem bir masa sizi bekliyor olacak. Aşk Böceği takımının geniş hayal gücü ve mutlu etme isteği sizin sevgilinizi mutlu etme isteğinizle birleşecek ve ortaya bütün zamanların en güzel ortak yapımlarından biri çıkacak. Basamaklarda ve yerlerde kırmızı gül yapraklarından oluşan bir halı, yerde kocaman bir kırmızı kalbin içinde isimlerinizin baş harfleri ve her yanda mumlar, çiçekler, şamdanlar, özenle seçilmiş aksesuarlar ve çok daha fazlası…

Kız Kulesinde evlilik teklifi paketlerimizdeki sürpriz organizasyonlar bununla da sınırlı değil. Kız Kulesi’nde deniz kenarı bir masada yemeğinizi yediğiniz sırada geçen bir yattan ‘Bütün denizler tanığım olsun ki, sen benim her şeyimsin! Benimle Evlenir Misin?’ yazılı bir afiş açılmasını sevgiliniz unutabilir mi sizce? Ya yemek sonrasında kuleden ayrıldıktan sonra tekneden indiği anda iskelede evlilik teklifinize aracılık yapacak bir melek tarafından karşılanmayı? Yemek sırasında onun için seçtiğiniz yüzük gül yapraklarıyla bezenmiş bir tepsi içinde masanıza geldiğinde yaşayacağı şaşkınlık ve mutluluğu görmenin zevkine değişebileceğiniz çok şey var mı hayatta? Tabii o sırada bir kemancı veya gitarist en sevdiğiniz parçaları çalıyor olabilir ve böylece sevgilinizin sevinç çığlıkları martıları veya dalgaları rahatsız etmez.

Aşk Böceği ekibi olarak içinden en güzel şeylerin geçtiği hayal gücümüzü mutluluğunuz adına hizmetinize sunmaktan gurur duyarız.

Mutlu son mu?

Onu sağlamak size kalıyor, kuşkumuz yok ki başaracaksınız.

, , ,

Menü