Sheratonda Evlenme Teklifi

Sheratonda Evlenme Teklifi

Sevindirmek, şaşırtmak, mutlu etmek, havalara uçurmak, gözleri parlatmak için yaşayan Aşk Böceği ekibi tarafından tasarlanan sürprizlerin hafif baş ağrısı ve iç sıkıntısı gibi durumlarda ağrı kesici etkisi yaptığı İsviçreli bilim adamları tarafından test edilip onaylanmıştır. Öz Hakiki Aşk Böceği, En Gerçek Aşk Böceği, Esas Aşk Böceği, Organik Aşk Böceği ve diğer taklitlerimizden sakınınız. En güzel hayallerin gerçekleşmesi için en iyi niyetlerini ve bütün hayal gücüyle organizasyon becerisini ortaya koyan Aşk Böceği ailesi, sevgiliye sürpriz yapmak için kendisine başvuranların güveninden ve yaşatabildiği mutluluklardan beslenmektedir. Bütün hayal gücümüzü, iş gücümüzü ve aklımızı bu yola serdik. Sheratonda Evlenme Teklifi ve diğer sürpriz organizasyonlarımızı size özel olarak büyük bir zevkle tasarlıyor, geliştiriyor, süslüyoruz. Araştırıyor, imkânları zorluyor, insanları ikna ediyor, anlaşmalar yapıyor, elemanlar buluyor, kostümler ayarlıyor, süsleme için çiçekler topluyor…yok, burası fazla oldu, çiçekleri elimizle toplamıyoruz, ne yalan söyleyelim. =)

Sheratonda evlenme teklifi senaryomuz İstanbul’un en ihtişamlı ve yüksek mekânlarından Sheraton Qubbe’de hayata geçiriliyor. Sevgilisine sürpriz evlenme teklifi yapmak isteğiyle bize başvuran esas erkek ve onun yaşayacağı sürpriz mutluluk hakkında hiçbir fikri olmayan sevgilisi, senaryomuzun ana karakterlerini oluşturuyor. Esas erkeğe istediği özel ayrıntıları bize aktarmaktan başka bir iş düşmüyor; ondan sonrası bizim işimiz. Esas kız ise muhteşem bir filmin başrol oyuncusu olarak seçildiğinin farkında bile değil, bunun farkına vardığı zamansa mutluluktan içmeden sarhoş olmasını planlıyoruz. =) Dekor olarak Shearon Qubbe’nin 26. kattaki, İstanbul’u panoramik olarak gören, içine özel şifreyle girilen VIP odasının kullanıldığı Sheraton Organizasyonları projemiz için bu oda özel bir şekilde süsleniyor. Odada uzun, parlak ve siyah bir masa kuruluyor, tıpkı yüksek sosyete yaşantılarını hikâye eden filmlerde görülenlerden. Çay veya kahve içmek için çok şık bir sehpa, çiftimizin onlar için hazırlanan kişiye özel videoyu keyifle izleyebilecekleri modern bir TV ve karşısında da oturmaya kıyılamayacak kadar şık koltuklar. Fakat siz ve sevgiliniz bu koltuklara oturabilirsiniz tabii ki, hatta oturmanız gerekiyor, bütün bunlar sadece ikiniz için. =) Şahane bir manzarası olan bu muhteşem oda, yerde içinde isimlerinizin baş harflerinin yazılı olduğu gül yapraklarından yapılmış kocaman bir kalp ve kocaman, gösterişli köpük harflerle yazılmış ‘Benimle Evlenir Misin?’ yazısı; hepsi sizin için, hepsi ve daha fazlası. TV’nin önüne, cam kenarlarına, yerlere, odanın her köşesine serpiştirilmiş süs eşyaları, aksesuarlar, çiçekler, balonlar, mum ışığı ve mum ışığıyla aydınlatılmış ekmek arası döner tezgâhları…pardon, ekmek arası döner olayı bu proje için değildi.=)

Kısacası Sheratonda Evlenme Teklifi paketimiz, sürprizin detaylarını beraber konuşacağımız için belki sizin için bir derece, fakat sevgiliniz için inanılmaz güzel bir sürpriz olacak. Bundan sonrası? Bundan sonrası evliliğiniz için kuracağınız hayaller ve yapacağınız hazırlıklar, ki onlar için de fikrimizi ve yardımımızı isterseniz, ne demek, her zaman. =)

, , ,

Menü